Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozma çalışmaları basit çalışmalar değildir. Her aşaması özen ve bilgi gerektirir. Özellikle karmaşık büyülerin yapıldığı durumlarda, mutlaka medyum hocaların hem büyü hakkında hem de o büyünün nasıl bozulacağı konusunda fikir sahibi olması gereklidir. Büyü bozan hocalar her şeyden önce büyü yapıldığından şüphelenilen kişi ile irtibata geçerler. Hocalar, kişide ne tarz bir büyü yaşandığını görebilmek için bazı sorular sorarlar.

Büyü bozan hocalar öncelikle karşısındaki kişiye nasıl hissettiğini sorar. Örneğin, belli büyülerin belirtisi olarak kişilerin gece kabuslar görmesi gösterilirken, belli büyülerde ısınma, rahatsızlık verici derecede terleme görülebilir. Bu gibi durumlarda, büyü bozan medyum hocanın konuyu net şekilde anlayabilmesi için soruların en ince ayrıntısına kadar, doğru şekilde cevaplanması fazlasıyla önemlidir. Büyü bozma çalışmalarının temelini, büyü bozma çalışması yaptıran kişiyle medyum hocanın uyumu oluşturur.

Büyü bozan hocalar kişiye sorularını ilettikten sonra, yapılacak olan çalışmanın niteliğini belirlemek amacıyla manevi işlemlere geçerler. Bu işlemler esnasında kişinin diğer insanlarla olan bağları kontrol edilir, hüddamlardan kaynaklı bir durum görülüyorsa bu durumla ilgili çalışmalar belirlenir. Bu belirleme işlemlerinden sonra, büyü bozma çalışmasına başlanmaktadır.

Büyü bozan hocalar hangi yöntemleri kullanacağını tam olarak bu çalışmalara göre belirlemektedir. Eğer hüddamlarla yapılan bir büyü bozulacaksa, buna uygun şekilde, hüddamlara karşı hüküm verilir. Hüddamlar karşı hükmü aldıktan sonra, büyü direk olarak bozulur. Bu noktada, hüddamlarla görüşebilmek ve onları kontrol altında tutabilmek için medyum hocanın nitelikleri oldukça önemlidir. Eğer medyum hoca işini iyi yapamıyorsa hüddamları kontrol edemez ve büyüyü bozamaz.

Eğer büyü yapımı sırasında herhangi bir malzeme kullanılmışsa, büyü bozan hoca bu malzemenin bulunmasına ihtiyaç duyabilir. Bazı durumlarda bu söz konusu olmasa da genellikle tüm malzemeli büyülerde kullanılan malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Büyü Bozan Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. MERHABALAR MEDYUM SEMİH E ULAŞAMIYORUM BANA ÇOKTAN ULAŞTIRMIŞ OLMASI GEREKEN BİR MUSKA VARDI AMA KESİNLİKLE ULAŞAMIYORUM DAHA ÖNCE ÇALIŞAN VE BU DURUMDA İLETİŞİM KURABİLEN BİRİ VAR MI ACABA ZOR DURUMDAYIM ÇOK

Bir cevap yazın