Gösteriliyor:

medyum gizem

Medyumlar

Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozma çalışmaları basit çalışmalar değildir. Her aşaması özen ve bilgi gerektirir. Özellikle karmaşık büyülerin yapıldığı durumlarda, mutlaka medyum hocaların hem büyü hakkında hem de o büyünün nasıl bozulacağı konusunda fikir sahibi olması gereklidir. Büyü bozan hocalar her şeyden önce büyü yapıldığından şüphelenilen kişi ile irtibata geçerler. Hocalar, kişide ne tarz bir büyü yaşandığını görebilmek için bazı sorular sorarlar.

Büyü bozan hocalar öncelikle karşısındaki kişiye nasıl hissettiğini sorar. Örneğin, belli büyülerin belirtisi olarak kişilerin gece kabuslar görmesi gösterilirken, belli büyülerde ısınma, rahatsızlık verici derecede terleme görülebilir. Bu gibi durumlarda, büyü bozan medyum hocanın konuyu net şekilde anlayabilmesi için soruların en ince ayrıntısına kadar, doğru şekilde cevaplanması fazlasıyla önemlidir. Büyü bozma çalışmalarının temelini, büyü bozma çalışması yaptıran kişiyle medyum hocanın uyumu oluşturur.

Büyü bozan hocalar kişiye sorularını ilettikten sonra, yapılacak olan çalışmanın niteliğini belirlemek amacıyla manevi işlemlere geçerler. Bu işlemler esnasında kişinin diğer insanlarla olan bağları kontrol edilir, hüddamlardan kaynaklı bir durum görülüyorsa bu durumla ilgili çalışmalar belirlenir. Bu belirleme işlemlerinden sonra, büyü bozma çalışmasına başlanmaktadır.

Büyü bozan hocalar hangi yöntemleri kullanacağını tam olarak bu çalışmalara göre belirlemektedir. Eğer hüddamlarla yapılan bir büyü bozulacaksa, buna uygun şekilde, hüddamlara karşı hüküm verilir. Hüddamlar karşı hükmü aldıktan sonra, büyü direk olarak bozulur. Bu noktada, hüddamlarla görüşebilmek ve onları kontrol altında tutabilmek için medyum hocanın nitelikleri oldukça önemlidir. Eğer medyum hoca işini iyi yapamıyorsa hüddamları kontrol edemez ve büyüyü bozamaz.

Eğer büyü yapımı sırasında herhangi bir malzeme kullanılmışsa, büyü bozan hoca bu malzemenin bulunmasına ihtiyaç duyabilir. Bazı durumlarda bu söz konusu olmasa da genellikle tüm malzemeli büyülerde kullanılan malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • emir
    Ocak 23, 2020 at 4:26 am

    MERHABALAR MEDYUM SEMİH E ULAŞAMIYORUM BANA ÇOKTAN ULAŞTIRMIŞ OLMASI GEREKEN BİR MUSKA VARDI AMA KESİNLİKLE ULAŞAMIYORUM DAHA ÖNCE ÇALIŞAN VE BU DURUMDA İLETİŞİM KURABİLEN BİRİ VAR MI ACABA ZOR DURUMDAYIM ÇOK

  • ali hoca
    Eylül 15, 2020 at 3:52 pm

    cok medyumla calismis biriyim bugune kadar cok kisinin buyusu tutmadi cok kisidende magdur edildim ama ilk defa bi medyum hoca hakkında iyi seyler yazmağa karar verdim insallah baskalarida bu hocamizdan istedigi gibi yararlanabilir baglama buyusu adinda bir buyu var bilenler bilir ben esim icin yaptirmistim bu islemi cok zor günler geciriyoduk hep aramiz bozuk uzaklik vardı yaptirmak zorunda kaldım diyebilirim yoksa yuvamin kurtulma ihtimali bile yoktu medyum ali hocayi arkadasimin tavsiye etmesiyle buldum aninda telefon actim cok ovdugu icin konustuk hocayla 05355906275 telefonu bana calisma hakkında detaylari anlatti bir haftada teslim edebilecegini soyledi tamam dedim iki defa telefon acip bilgi istedim heyecanla herseferinde sagolsun yardim etti dedigi surede buyu geldi elime dedigi yere koydum dualarimi ettim gerisini allaha biraktim uzaklasan esim daha ucuncu gun benimle ilgilenmeye başladi bana surpriz yapmis yemek hazirlamis akşam icin romantik boyle seyler yapmaya basladi su an bir ay falan gecti buyunun ustunden aramizda ne sogukluk kaldı ne baska bisey o kotu hareketleri falan bicak gibi kesildi allah bu hocadanda yaptigi calismadanda razi olsun cok memnun kaldim