Gösteriliyor:

yıldızname baktırmak istiyorum

Uncategorized

Yıldızname Bakan Medyum Hocalar

Bir medyum hocanın herhangi bir çalışmada başarılı olabilmesi için mutlaka hayatını bu alana adaması ve kendini geliştirmesi gereklidir. Çocukluk yaşlarından itibaren eğitim süreçlerine başlayan ve çeşitli çalışmalar ile kendilerini geliştiren medyum hocalar, yaptıkları işlemlerde sadece bu eğitimlerin bilgisi sayesinde başarılı olabilmektedir. Yıldızname bakan hocalar da yaptıkları her türlü çalışmada başarılı bu eğitimlerine borçludur. Yeteri kadar eğitim almayan bir medyum hocanın değil yıldızname yapabilmesi, en basit bir işlemde bile başarılı olması mümkün değildir.

Manevi alemlerde var olan sonsuz kudret ve enerji hayatımızın her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Örneğin, bir medyum hocanın bu enerjileri kullanarak yapacağı aşk büyüsü sayesinde kişilerin hayatının baştan aşağı değişebilmesi mümkündür. Benzer şekilde, evlilik büyüsü gibi büyü çalışmaları sayesinde insanların hep hayalini kurduğu mutlu yuvayı kurabilmeleri mümkün olabilmektedir.

Yıldızname bakan hocalar, büyü çalışmalarından farklı olarak insanlara rehberlik eden ve hayatlarındaki gidişatı hangi yönde değiştirmeleri gerektiğini anlatan çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların hassas olmasının en önemli sebebi, hem kişiye ait olan enerjinin incelenmesi hem de bu enerjinin çevresel faktörlerden, örneğin yıldızlardan nasıl etkilendiğinin anlaşılması gerekmesidir. Bunu anlamak çok zorlu bir çalışma gerektirdiği için her medyum hocanın yıldızname yapabilmesi mümkün değildir. Yıldızname bakan hocalar, iyi eğitimli olmaları gerektiği kadar tüm bu enerjileri de çok net şekilde tanıyor olmalıdır.

Yıldızname Kesin Doğru Bilgi Verir Mi?

Yıldızname adı verilen çalışmalar nesiller boyu yapılmış ve günümüzde de yapılmaya devam etmektedir. Geçmişten bu yana kullanılan bu özel uygulamalar yeri geldiğinde saraylarda da yaptırılmıştır.

Yıldızname bakan hocalar, tarih boyunca ihtiyaç duyan herkese bu konuda yardım etmiş ve istenen sonuçları almıştır. Gerçek bir medyum hocanın yapacağı yıldızname her zaman etkili olacak ve hayatınızda değişimler yaratabilecek sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Doğru bilgi veren bir yıldızname ise hayatınızda olması gereken gidişatı çok net görmenizi sağlayabilir. Örneğin, iş hayatınızın kötü gittiği bir dönemde, yıldızname sayesinde tüm bu gidişatı lehinize çevirmeniz ve istediğiniz gibi bir hayatı elde edebilmeniz mümkündür.

Her Yıldızname Farklı Yöntemlerle Hazırlanır

Yıldızname bakan hocalar bu işlemi yaparken ilk olarak çalışmayı yaptıran kişinin enerjisini ve bazı bilgilerini incelemektedir. Bu inceleme neticesinde, yapılacak olan çalışmanın nasıl gerçekleştirileceği belirlenmekte, işleme buna göre karar verilmektedir.

Yine aynı şekilde, yıldızname bakan hocalar tarafından pek çok farklı konuda bilgi istenmektedir. İstenecek olan bilgiler arasında kişinin doğum tarihi, saati, yerine göre anne adı gibi bilgiler yer alabilir. Medyumlar, havas, ledün ve daha çok sayıda kadim ilim aracılığıyla bu bilgilerle bazı hesaplamalar gerçekleştirmektedir. Ebced hesabı da dahil olmak üzere sayısız farklı ilimle yapılan bu uygulamalar neticesinde kişiyi etkileyen enerjiler anlaşılabilmekte, buna uygun bir yol haritası çıkarılarak yıldızname haline getirilmektedir.

Yıldızname bakan hocalar da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar ile ilgili sitemize sizden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.