Gösteriliyor:

üstümdeki büyü nasıl anlaşılır

Uncategorized

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü yapmak, büyü yapıldığını anlamak ve sonrada büyü bozma işlemlerine başlamak için iyi bir medyuma ihtiyaç vardır. Giderek popülerleşen medyumlara insanlar daha fazla ilgi göstermeye başladı. Hatta büyü işleri o kadar yaygınlaştı ki insanlar onu her yerde görmeye başladı. Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu da büyüden izler gören insanlar tarafından sorulmaktadır.

Büyü yapıldığında dünyanın metafiziksel enerjilerinde ciddi değişmeler meydana gelir. Dünyanın düzeninin değiştiği bu günlerde eğer büyü yakınlarınıza veya size yapıldı ise onun izlerini her yerde görebilirsiniz. İşte bu noktada karşılaşılan en önemli konulardan bir tanesi de büyünün nasıl anlaşılacağıdır ve hangi belirtileri göstereceğidir.

Büyü yapmak, anlamak ve bozmak konusunda yardım alınabilecek tek kişi medyumlardır. Medyumlar, insanlara pek çok farklı konuda yardımcı olan ve ortada bir büyü meselesi varsa muhakkak danışılması gereken kimselerdir. Dolayısı ile medyumlar arasında bulunan dolandırıcı hocalara dikkat ederek güvenilir bir medyum ile büyü işlemleri yapılmalıdır.

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü sadece insanlarda değil aynı zamanda dünya üzerinde pek çok şeyi değiştirmeye muktedirdir. Bu açıdan bakıldığında büyü yapıldığını anlamak için insanlarda görülmesi gereken etkiler şu şekildedir:

  • Üzerinde bulunan kişilere kedi, kuş, köpek vb. ev hayvanlarının tepkileri değişir. Özellikle hayvanların sahipleri başta duruma anlam veremez ancak sonrasında biraz düşünürse durum daha anlaşılır hale gelir.
  • Büyü, bedeni ve ruhu yavaşlatır. İnsanlar sürekli olarak miskin, dalgın, yarı uyur modda etrafta dolaşır.
  • Büyü, kişiyi huzursuz eder. Özellikle yalnız kaldığında, geceler, rüyada kişi doğru düzgün uyuyamaz.
  • Büyü öyle bir şeydir ki varlığı tüm ortamı etkiler. Bu nedenle büyünün var olduğu yerlerde genellikle kasvetli bir hava vardır. Güneş görmez ve sürekli karanlıktır.
  • Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun cevaplarından bir tanesi de sürekli eşya kaybetmektir. Kişi, kendisine ait olan veya olmayan ancak kendi sorumluluğundaki eşyaları sürekli kaybeder.
  • Cam gibi farklı şeyler varsa eğer onları kırma konusunda çok profesyonel hareketlerde bulunulabilir. Kişinin saydam olan maddelere karşı böyle bir algısı oluşur.
  • Kişinin yanında Kuran-ı Kerim okumak onu aşırı huzursuz ve tepkili yapar. Bu durumda çok saldırgan hareketlerde bulunabilir.

Bunun gibi belirtiler aslında kişideki büyüyü ele veren önemli detaylardır. Ancak zaman ilerledikçe kişinin bu hal ve hareketlerinin arkasındaki neden daha iyi anlaşılacağından dolayı insanlarda onlara karşı yaklaşımlarını ayarlar.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusundan sonra onu bozacak olan bir medyum bulmak gerekir. İnternetten yapılan araştırmalar haricinde bir medyum liderliğinde bu büyüyü bozmak her zaman daha avantajlıdır. Bundan dolayı araştırmalarınıza güvenilir bir medyum bulma yönünde devam edebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan yorumlara bakarak güvenilir bir medyum bulma yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Sizlerden gelen ve tarafsız bir şekilde yayınlanan yorumlar ile birlikte hocalar hakkında fikir almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.