Gösteriliyor:

medyum şiyar hoca

Uncategorized

Hatay Medyum Hocaları

Fiziki bir dünyada yaşıyor olsak da aslında öte alemlerin etkileri hayatımızın her anında bizim için önemli bir rol oynamaktadır. Hatay medyum hocaları gibi farklı eğitimler ve bilgiler neticesinde öte alemlerde var olan enerjileri tanıyan, bilgi edinen medyum hocalar bu gücü insanların yararı için kullanabilmektedir.

Fiziki aleme, bu aleme ait olmayan enerjileri kullanarak etki etmek oldukça zor bir uğraştır. Yapılacak olan çalışmalarda Ledün, Havas, Numeroloji ve çok daha fazla ilim kullanılmaktadır. Hatay medyum hocaları tarafından da kullanılan tüm bu ilimleri öğrenmek için çok ciddi bir uğraş ve zaman gerekir.

Bir büyü çalışması yapılırken, öncelikle kullanılacak olan enerjilerin doğru biçimde medyum hocalar tarafından yönlendirildiği ve istenen şekilde programlandığından emin olmak gereklidir. Medyum hocalar, gerekli yönlendirmeleri yapabilmek için öncelikle büyülenecek olan kişilerin enerjilerini incelemektedir. Hatay medyum hocaları da tüm büyü çalışmalarına bu şekilde başlamaktadır.

Bazı Büyüler Diğerlerine Göre Daha Zordur

Manevi alemlere ait tüm enerjiler kişilerin üzerinde tesir kurmak zorundadır. Bu tesiri yaratmak için medyum hocanın nefes gücünün uygun şekilde yönlendirilmesi gerekir. Hatay medyum hocaları da dahil olmak üzere, her medyum hoca bu şekilde büyü yapmaya başlar.

Büyü yapılırken, kimi çalışmalarda ihtiyaç duyulan yöntemler diğerlerine kıyasla daha zor olabilir. Hatay medyum hocalarının da hemfikir olduğu bu gibi büyülere ikna büyüsü örnek gösterilebilir. İkna büyüsünde, birden fazla insanın iradesinde doğrudan tesir edilmesi gerektiği için daha fazla çaba ve emek gerekir.

Sadece yapılış ve büyü yöntemi değil aynı zamanda büyü yapılacak olan kişinin enerjisi de işlemi zorlaştırabilmektedir. Büyülenmesi istenen kişinin enerjisi çok güçlü ise bu kişiye büyünün tesir etmesi daha zor olur. Yine aynı şekilde, muska ve vefk gibi korumaları olan kişilere büyü yapmak çok zor olabilir.

İşinin Ehli Hatay Medyum Hocaları Tüm Büyüleri Yapabilir

Hatay medyum hocaları, insanların hayatına doğrudan etki eden pek çok çalışma yapmış ve bugün de bu çalışmaları yapmaya devam etmektedir. Gerçek medyum hocalar, eğitimlerine başladıkları ilk günden itibaren kendilerini geliştirmeye devam eder ve en sonunda bu işte uzman olma seviyesine kadar gelir.

Gerçek medyum hocalar için eğitim süreci asla bitmez. Bilgi konusunda yeterli donanıma ulaşmış olsa bile sonsuz bir kudrete sahip manevi alemlerde tecrübe edilecek konuların ucu bucağı bulunmaz.

Büyü yaptırmak isteyen bir kişi, işinin ehli ve tecrübeli Hatay medyum hocaları ile çalıştığı sürece istenen her türlü büyüde net sonuçlar alabilir. Bu kişileri bulmak içinse iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir.

Daha önce Hatay medyum hocaları da dahil olmak üzere, farklı medyum hocalar ile çalışmış kişiler tarafından yazılan tüm yorumlar ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.