Gösteriliyor:

medyum sevag

Uncategorized

Sahte ve Dolandırıcı Medyumları Nasıl Anlarız?

Dolandırıcı medyum nedir ve nasıl anlaşılır sorusuna çeşitli şekillerde yanıt vermek mümkündür. Dolandırıcı ya da sahtekar medyum adı ile anılmakta olan bu kişiler medyumluk ilmi yani medyumluk yeteneğine sahip olmayan ancak insanları kandırarak onlar üzerinden kısa yoldan para kazanmak isteyen sahtekar kişiler olarak bilinmektedir. Bir insanın medyumluk ilmini gerçekleştirebilmesi için mutlaka bu yeteneğe sahip olması gerekse de güvenilir ve gizliliğe önem veren medyumların yalnızca sahip oldukları yetenekler ile gerçekleştirdikleri işlemler olduğunu dile getirmek doğru değildir. Bir medyumun zaman içerisinde medyum hocaları arasında aranan ve istenen bir medyum haline gelebilmesi için birçok farklı çalışma yapması ve yeteneğine ek olarak farklı eğitimler sayesinde yeteneğini geliştirmesi gerekmektedir. Çağın gerisinde kalan ve yeteneğini geliştirmek için herhangi bir çaba içerisinde olmayan medyumların insanlar tarafından tercih edilmeyeceğini ve bu medyumlar tarafından yapılan işlemlerin etkili olmayacağını dile getirmek ise kesinlikle yanlış olmayacağı gibi yeteneğini geliştirmeyen medyumları ile dolandırıcı medyumların karıştırılmasının doğru olmayacağını dile getirmek mümkündür.

Dolandırıcı Medyum Kimdir?

İnternet üzerinde medyumlar hakkında araştırma yaptığınız takdirde karşılaştığınız bütün medyumların kendilerini garantili medyumlar olarak tanıttıklarını ve yaptıkları işlemleri mümkün olan en kısa süre içerisinde etkilerinin görüleceğini dile getirdiklerini görmeniz mümkün olsa da koşulsuz şartsız bu gibi bilgilere inanmak sizlere yanlış bir karar vermeye itebilir. Bu durumda sahtekar medyumlar ile iletişim halinde olarak herhangi bir problem yaşamamak adına öncelikle dolandırıcı medyumların hangi özelliklere sahip olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Kendilerini büyü yapan hocalar olarak tanıtan ancak medyumluk ilmi ile hiçbir ilgisi olmayan bu kişiler genellikle danışanları ile yüz yüze görüşmekten uzak durur ve kaçınırlar. Bazı durumda sahtekar medyumları yüz yüze görüşmeye ikna edebilirseniz bile sorduğunuz sorulara kaçamak yanıtlar verecek ve bu durum sizin kafa karışıklığı yaşamanıza neden olacaktır. Medyumlar sahip oldukları yetenek sayesinde insanlar için hem faydalı hem de çok zararlı olabilecek işlemler gerçekleştirmek konusunda yeteneğe sahip olan kişiler olarak bilinmekte ancak bir medyumun sahip olduğu yeteneği verimli şekilde kullanabilmesi için öncelikle gerçekleştirdiği bu işin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olması gerekmektedir.

İşinde Uzman Medyumlar

İşinde bu uzman medyumlar ile çalışmanın önemi her adımda kendinizi avantajlı ve öncelikli hissetmenizi sağlayacak bunun yanı sıra yaptıkları çalışmalar sayesinde problemlerinizin çok kısa süre içerisinde tamamen ortadan kalkmasını sağlayacaklardır. Bir insanın medyuma gitmesine sebep olabilecek pek çok farklı etken olduğu gibi dolandırıcı medyumlar kendinizi kötü ve üzgün hissettiğiniz anlardan faydalanarak sizleri dolandırabilir. Dolandırıcı medyumlardan uzak durmak için internet üzerinden gerçek kullanıcılar tarafından yapılmakta olan medyum yorumları  sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Medyum Yorumları

Dolandırıcı ya da sahtekar medyum adıyla anılmakta olan ve insanların kötü anlarından kendilerine çıkar elde ederek onları problemlere sürükleyen bu kişilerden uzak durmak herhangi bir problem yaşamanızı engelleyeceği gibi yaşayacağınız medyum deneyiminin çok daha olumlu olmasını sağlayacaktır. Bunun için internet sitemiz üzerinde yer alan medyum yorumları ve şikayetlerini inceleyebilir, böylelikle dolandırıcı medyum anlama  konusunda daha detaylı bilgiler edinmeyi mümkün hale getirerek yaşayacağınız deneyimin daha olumlu hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Web sitemizde medyumlar hakkında bilgiler içeren ve yaşanmış tecrübeleri anlatan pek çok yorum bulunmaktadır. Ana sayfa üzerinde toplanan bu yorumlara ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.