Gösteriliyor:

medyum rahman

Uncategorized

Medyumlar Ne İş Yapar?

Sonsuz bir alemin gücünü kullanarak insanlara yardım etmek amacıyla ortaya çıkmış olan medyumluk mesleği insanlara gayb alemlerinin kapısını aralamakta yardımcı olur. Tarihin ilk dönemlerinden bu yana pek çok insanın hayatını değiştirmiş olan medyum hocalar her dönemde el üstünde tutulmuş kişiler olmuştur.

Bir medyum hoca daha küçük yaşlardan itibaren eğitim sürecinden geçmek zorundadır. Nefesi güçlü çocuklar arasından, üstat medyumlar tarafınca seçilen kişiler bu işe hayatlarını adayarak çalışmaya başlarlar. Yaptıkları her çalışmada da bunu görmek mümkündür. İnsanlara yardım etmek için gereken her türlü bilgiyi kullanır, tüm çalışmaları buna uygun şekilde gerçekleştirirler.

Medyumlar ne iş yapar merak eden bir kişi, medyum hocaların almış olduğu eğitimi inceleyerek sorusuna cevap bulabilir. Medyumlar, havas, ledün gibi pek çok kadim ilim ile çalışmaktadır. Bu ilimler binlerce yıllık geçmişe sahiptir.

Bu ilimler kullanılarak gayb alemlerinde var olan enerjiler dünyaya aktarılabilir. Bu aktarım sırasında insanların talep ettikleri amaç doğrultusunda enerjiler düzenlenir ve yönlendirilir. Bİr kişinin hayırlı bir işe girmesi veya evlilik yapması medyumlar tarafından sağlanabilmektedir.

Hangi Konularda Medyuma Gidilir?

Medyum hocalar pek çok farklı konuda çalışma yürütmektedir. Bu nedenle istenen her konuda medyumlara başvurmak ve ilimlerinden faydalanmak mümkündür. Bu işe başladıkları andan itibaren insanlara faydalı olabilecek her türlü tecrübeyi edinen medyumlar kendilerini pek çok alanda geliştirmiştir.

Medyuma gitme sebeplerinden en yaygın olanı ilişkiler ve duygusal bağlardır. İnsanlar bozulan evliliklerini manevi ilimler sayesinde tekrar düzene sokabilir. Yine aynı şekilde aşık oldukları kişiye kavuşmak amacıyla medyum hocaların bilgisinden destek alabilir. Tüm bu sebepler ile sınırlı kalmadan, evlilikleri güçlendirecek, kişilerin birbirine daha farklı davranmasını sağlayacak pek çok çalışma yapılabilmektedir.

Medyum hocalar manevi alemlerle alakalı konularda çalışan birer doktor gibi düşünülebilir. Bu kişiler gayb alemleri ile alakalı tüm sorunlarınıza çözüm sunmak amacıyla eğitim almıştır. Yaptıkları çalışmalarda da bunu görmek mümkündür. En ufak bir probleminizde bile eğer fiziki alemlerde çözüm bulunamıyorsa medyum hocalara gidilebilir, istenen sonuçlar alınabilir.

Kimler Medyuma Gidebilir?

Medyum hocalara gitmek için herhangi bir şart bulunmaz. Her sorunun çözümü için medyumlara başvurmak mümkündür. Ancak, çözüm her zaman için öncelikle fiziki alemde aranmalıdır.

Medyumlar pek çok konuda insanlara yardım ediyor olsa da sağlık gibi konularda ellerinden bir şey gelmeyecektir. Kişilerin sağlığı bozulduğu zaman gitmeleri gereken yer doktordur. Bu gibi konularda medyum hocaların yapabileceği hiçbir şey bulunmaz.

Manevi durumlarla alakalı yardım almak için medyumlara gidilebilir. Ancak, en basit çalışma için bile mutlaka gideceğiniz medyumu iyi seçmeniz, öncesinde detaylı bir araştırma yapmanız gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

  • MANSUR
    Mart 3, 2021 at 9:06 pm

    DOLANDIRICI MEDYUM GÜLİZARI İFŞA ETMEK İSTİYORUM NOLURSUNUZ BU YORUMUMU YAYINLAYIN KAÇ SİTEYE YOLLADIM YAYINLANMADI HAKARET İÇERMEMESİNE ÖZEN GÖSDERİYORUM YORUMUMUN YAYINLANSIN ARTIK
    BU DOLANDIRICI KİŞİ BENDEN 2500 LİRA PARA ALDI ALDIĞI PARA HER KURUŞUNA KADAR LİME LİME HARAM OLSUN PAPAZ BÜYÜSÜ YAPDIRMAK İÇİN VERDİĞİM PARAYI SAÇMA SAPAN BİRİNİN ADINA GÖNDERTTİ BANA GÜLİZAR DEĞİL BAŞKA BİRİYDİ PARAYI GÖNDERİR GÖNDERMEZ ARADIM BANA PARA FALAN ULAŞMADI DİYE YÜZSÜZCE YALAN SÖYLEDİ DEKOND ATTIM ONUDA KABUL ETMEDİ BU BEN DEĞİLİM DİYE HALBUKİ KENDİ MEŞAZI VAR ŞU HESABA YOLLA DİYE HEPSİ YALAN VE NUMARAYMIŞ PARAYI ALIP HEP BÖYLE YAPIYOMUŞ NOLURSUNUZ YAYINLAYIN DAHA FAZLA İNSAN MAĞDUR EDİLMESİN BU ŞAHSİYETSİZ TARAFINDAN