Gösteriliyor:

medyum ömer aydın hoca

Büyüler

Evliliğe İkna Büyüsü Yapan Hocalar

Konu kişisel çalışmalar olduğu zaman, medyum hocalara gelen en büyük talep, büyünün ne zaman tutacağı, ne zaman istenen sonuçları alabileceği olmaktadır. Medyum hocaların yeteneklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren bu süreler, hiçbir zaman net olarak bilinemediği için akıllarda çoğu zaman soru işaretleri yaratmakta. Özellikle konu ikna büyüsü gibi etkilerin çok net biçimde görülmesi beklenen büyü çalışmaları olduğunda, medyum hocaların tahmini bir süre vermesi fazlasıyla önemli olmakta.

İkna büyüsü, ikna edilecek kişinin enerjisine ve konuya bağlı olarak pek çok farklı yöntemler içermektedir. Kimi zaman düğümler, mumlar ve kişiye ait eşyalara ihtiyaç duyan alternatif uygulamalar ile gerçekleştirilen bu büyü, herkes için farklı bir uygulamaya sahip olduğu için tam olarak belli bir sürede etki etmez veya tahmini bir tutma süresi verilemez.

Ancak, ortalama olarak bir rakamdan bahsetmek gerekirse, ikna büyülerinin ilk etkileri bir haftalık süreç içerisinde ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bu durum, ikna edilecek kişinin enerji seviyesi yüksekse uzayabileceği gibi, medyum hocanın nefesi ve uygun gördüğü tekniklere bağlı olarak kısalabilmektedir. Bu nedenle, bu konudaki en doğru ortalama, çalışmayı yaptığınız medyum hoca tarafından, büyü tamamlandıktan sonra verilebilir.

Kimi zaman ikna büyülerinde, zaman konusunda hassas olan talepler olabilmekte. Özellikle evlilik veya iş ile alakalı ikna uygulamalarında, çok kısa süre içerisinde tarafların büyüden sonuç alması gerekebilmekte. Bu tarz durumlarda, hem medyum hocaya başvuran kişinin mağduriyet yaşamaması, hem de büyünün çok daha hızlı tutması için bir takım uygulamalar mümkündür. Medyum hoca tarafından yapılan bir takım dualar ve zikirler, büyünün gücünü ve hızını artırabilir. Bu tarz uygulamalar, gerektiği zaman büyüyü yaptıran kişiden de istenebilir. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız, ikna büyüsü yaptırdığınız medyum hocanın talimatlarına uyarak, büyüyü daha hızlı şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Artunç
  Şubat 14, 2020 at 1:18 pm

  Selam arkadaşlar. Ben bir kamu kuruluşunda çalışıyorum, işte iyi olmama rağmen çeşitli sebeplerden dolayı bana terfi verilmedi, hakkım yendi. Bununla alakalı başarı vefki yaptırmıştım, bir akrabam benim adıma yaptırmış gönderdi. Medyum Ali Gürses’in yaptığı çalışmaydı. Başımdan geçeni anlatmak istiyorum, gaybın ne kadar tesirli güçlü olduğunu anlamak isterseniz diye… Vefk geldikten sonra bir yarışma ilanı oldu kurum içinde. Yarışmaya katıldım, baştan savma yapmış olmama rağmen özel olarak ilgi çekti müdürüme yukarıdan yazı gelmiş bunu yapan kim diye, yarışmada derece alamadım ama yine de yukarıdan yazı geldiği için terfi aldım. Şimdi istediğim pozisyondayım. Çok etkili bir şekilde sonuç verdi. Vefkten falan umudum olmamasına rağmen karşımda bir sürü tanıdığı olan insanlar olmasına rağmen terfi bana geldi. Allah çok büyük, maneviyatın gücüne inanmak lazımmış bunu anladım. Allah medyum ali gürsesten de bu çalışmayı benim için yaptıran arkadaşımdan da razı olsun.
  Benzer sorunu olan arkadaşlara kesinlikle öneririm 05355906275 telefonu bu hocanın.

 • aysel
  Aralık 24, 2020 at 5:53 am

  Medyum Turan güzel adın sahtekar dolandırıcılık benden hersefede para istedi eve hiçbir işlem yapmadı 5 binlirami aldı sakin medyum Turan adi sahtekar inanmayın ben yandım siz de yanmayin

  • Levent
   Şubat 10, 2021 at 9:42 pm

   Abla bana yardım edermisiniz