Gösteriliyor:

medyum nuray

Uncategorized

Büyü Bozan Hocalar Şikayetleri

Öte dünyalara dair ilimleri anlamanın pek çok farklı yolu vardır. Bu yolların her biri, medyum hocaların çok uzun süreler çalışmasını, bu yola kendilerini adamasını gerektirmektedir. Büyü bozan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocaların mutlaka ilmi açıdan çok yüksek bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir.

Büyülerin her birinde farklı özel bilgiler kullanılmaktadır. Şerri veya hayırlı büyüler olması fark etmeksizin, yapılan tüm çalışmaların temeli aslında ilim bilgisidir. Bu bilgiyi anlamak ve kullanabilmek için mutlaka medyum hoca olmak gereklidir. Büyü bozan hocalar gibi bu alanda yetişmiş kişiler, ilim bilgilerini eğitimleri sırasında en kapsamlı şekilde öğrenmektedir.

Büyü bozmak için mutlaka havas bilmek gereklidir. Havas, maneviyatta çok özel yeri olan ve sadece bu alanın uzmanı olan kişilerce kullanılabilen özel bir ilim alanıdır. Bu alanda kendini geliştiren gerçek hocalar, yeri geldiği zaman çok karmaşık işlemleri bile yapabilmektedir. Özellikle hayırlı çalışmalarda havas ilmini bilmek önemlidir.

Büyü bozan hocalar, büyüler bozulurken de havastan yararlanmaktadır. Hayırlı gayb enerjilerini kullanmaya yarayan havas ilmi, doğru kullanılması halinde en kötü büyünün bile def edilmesini sağlamaktadır.

Havas öğrenmenin hassas bir iş olduğu da unutulmamalıdır. Büyü bozan hocalar, bu özel ilmi tanımak için bile uzun süreler boyunca kendilerini geliştirmekte, eğitimden geçmektedir. Sadece üstatlardan öğrenilen havas, el verme yoluyla aktarıldığı için iyi şekilde korunmaktadır. Gaybi ilimlerin neredeyse tamamı aynı felsefe ile gizli tutulmakta, sadece bu alandaki gerçek hocalar ile paylaşılmaktadır.

Büyü bozan hocalar, havas dışında ledün ilminin de önemli bir yeri olduğunu söylemektedir. Bu ilim, tıpkı diğer çalışmalar gibi gaybı tanımamıza yarayan bir çalışmadır. Bir hoca, ister büyü yaparken ister büyü bozarken olsun, öte dünyaları iyi şekilde tanımadığı sürece başarılı olamayacaktır. Bu nedenle, her medyum hocanın bu gibi ilimlerde özel bir eğitim sürecinden geçmesi gereklidir.

Büyü bozan hocalar, ledün ilminin anlaşılması en güç çalışmalardan biri olduğunu göstermektedir. Gerçek bir hoca, bu ilmi binlerce yıllık geleneklerle kullanmakta, yeri geldiği zaman antik dönemlerdeki bilgilere başvurmaktadır. Bu alanda uzman olmak için mutlaka kişinin bu yola adanması gereklidir.

Büyü Bozmada Ledün Neden Önemli?

Büyü bozan hocalar, ledün ilminin özel olarak rahman boyut enerjilerini anlamak için kullanıldığını belirtmektedir. Özellikle şerri enerjileri def etmek adına kullanılan bu bilgiler, medyum hocalar tarafından surelerin enerjisini toplamakta kullanılmaktadır. Dua ve sureler ise kötü enerjileri defi için önemli bir güç taşımaktadır.

Büyü bozulacağı zaman mutlaka gerçek hocalar ile çalışmak gerekmektedir. Büyü bozan hocalar ile ilgili iyi araştırma yapmak, ledün ve havas gibi ilimleri bilen kişilere güvenmek gereklidir. İyi araştırma yaptıktan ve uzman hocaları bulduktan sonra sadece bu değil, pek çok gizli ilimden de yararlanabilmek mümkün olacaktır.

Ledün İlmi Antik Çağlardan Beri Sıkça Kullanılmıştır

Büyü bozan hocalar, ledün ilminin çok eski dönemlere dayandığını belirtmektedir. Bu ilimle çalışan sayısız farklı hocaya rastlamak mümkündür. Özellikle antik dönemler incelendiği zaman, hem büyülerde hem de büyü bozma uygulamalarında bu ilmin kullanıldığı görülmektedir.

Büyü bozan hocalar nereden bulunur bildiğiniz sürece her şerri çalışmadan kurtulmak kolay olmaktadır. İşinin uzmanı olan bu hocalar için bozulması mümkün olmayan bir büyü söz konusu değildir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da siz de soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.