Gösteriliyor:

medyum lamia

Uncategorized

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı medyumlar ile karşılaşan bir kişinin maddi olarak zarara uğraması kaçınılmaz olacaktır. Bu kişiler insanları zor durumda bırakmak için güven kazanmakta ve para için her türlü yalanı söyler.

Gerçek medyum hocaları bile mağdur eden dolandırıcı medyumlar bu işte her zaman var olmuştur. İnsanlara boş umutlar veren bu şarlatanlar kimi zaman işinin ehli olan dürüst medyumların adını kullanarak bu işi yaptıkları için büyük mağduriyetler yaratmışlardır.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan her türlü büyü çalışması insanlara yardım amaçlı vardır. Özellikle zor durumda olanların imdadına yetişen manevi alemler dürüst insanlar tarafından kullanılabilir. Dolandırıcı medyumlar sadece bu alemlerin sonsuz gücü ve etkisinin bilinirliği sayesinde insanları tuzağa çekmeyi başarır.

Pek çok kişi dolandırıcı medyumlar tarafından verilen yalan umutlara inanmaktadır. Bu şarlatanlar profesyonel şekilde yalan söyledikleri için kişilerin ne istediklerini kolayca anlayabilir. Bunu anladıktan sonra insanların suyuna giderek kandırmaya başlar.

Bu kişiler her ne kadar her daim çevremizde var olsa da diğer insanların tecrübeleri ile dolandırıcıların ifşa olması mümkündür. Çalışmaya başlamadan önce medyumlar hakkında yazılmış yorumları okur, hocalar hakkında bilgi alırsanı dolandırıcı medyumlar tarafından kandırılma ihtimaliniz zayıflayacaktır.

Diğer İnsanların Tecrübeleri Çok Önemli

Dolandırıcı medyumları anlamanın yolları içerisinden en kolayı ve belki de en etkilisi diğer insanların yaşamış oldukları tecrübeleri incelemektir. Pek çok kişi medyumlar hakkında yaşadıklarını yorum olarak internette paylaşır. Bu yorumlarda insanların nasıl dolandırıldıkları ve dolandırıcı medyumların hangi yöntemleri kullanarak bu işi yaptıkları görülebilmektedir.

dolandırıcı medyumlar

İyi bir araştırma yaparak hangi medyumun dolandırıcı olduğu konusunda fikir edinebilirsiniz. Eğer bir kişi hakkında çok fazla şikayet bulunuyorsa, bu durum o kişiye güvenmemeniz için çok net bir işaret olacaktır.

Elbette çalıştığınız medyumlar hakkında sizin de yorum yapmanız çok önemlidir. Hem dolandırıcılara karşı diğer insanları uyarmak hem de işinin ehli olan gerçek medyumları ön plana çıkarmak için mutlaka tecrübelerinizi paylaşmanız önerilmektedir.

Her Medyumun Özel Çalışmaları Olabilir

Dolandırıcı medyumlar hakkında araştırma yaparken her medyumun farklı bir çalışma yaptığına rastlamanız mümkündür. Bu durum çalışacağınız medyumun dolandırıcı olduğunun işareti olamaz.

Medyumlar çoğu zaman herkesi için özel ve ayrı çalışmalar hazırlar. Bunun temel sebebi insanların enerjilerinin farklı olmasıdır. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız endişe etmenize gerek yoktur.

Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır öğrendikten sonra her türlü manevi sorun için gerçek medyumları kolayca bulabilmeniz mümkündür. İşinin ehli ile çalıştığınız zaman alacağınız sonuç da oldukça net olacaktır. Medyumlar her konuda size yardım edecek ve sorunlarınızın çözümü için bu kudretli alemlerden enerjilere aracı olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • Rox
  Aralık 13, 2019 at 1:41 am

  İyi günler herkese ben geçenlerde yaptırdığım papaz büyüsü ile ilgili yorum yapmak istiyorum. Medyum ali gürses hoca ile çalıştım. Danimarka’da yaşadığım için çekincelerim vardı. Kendim şahit olmasam da burada yaşadığı için kandırılan çok kişi olduğu söyleniyordu. Ali hocanın gerek yaklaşımı gerek ilgisi benim içime sindi, biraz da araştırınca yıllardır aynı numarayı kullanıyor 05355906275 numarası ve whatsapp’da durumunu yıllar önce ayarlamış, yani kaçak göçek iş yapmıyor diğerleri gibi. Biraz araştırınca güvenilirliğini baştan anladım zaten, yoksa kimse sokakta bulmuyor parayı. Papaz büyüsünü bir haftada tamamlayıp kargoladı. Kargoyla alakalı her türlü sıkıntıda arayabilirsin dedi. Hiçbir problem çıkmadı zaten. İşlemi geldiğinde telefon açıp tekrar sorularımı sordum. İşlemi dediği şekilde yaptım, hiç kafamda soru işareti bırakmadı, eğer yapamam diye çekiniyorsanız gayet kolay bir şey, benim ilk yaptırmama rağmen ali hoca sağolsun ilgilenip her şeyi anlattı. Etkisine gelirsek, ilk üç gün hiçbir şey olmadı, dördüncü günden itibaren yavaş yavaş tesir görmeye başladım sanırım onuncu gün falandı artık “tamam oldu” diyebileceğim durum. Konuştuğumuzda bir günde de tutabilir en fazla yirmi bir günde tutar demişti. Dediği zaman aralığında da etkiyi aldım. Her konuda bu hocadan memnun kaldım bu tür sıkıntısı olanlara öneririm.

 • Metin
  Ocak 12, 2021 at 3:04 am

  İsviçre’de yaşıyorum, Ali hocanın adını Türkiye’de çalışırken, daha buraya gelmeden önce çok kez duymuştum. O yüzden İsviçre’ye geldiğimde araştırma bile yapmadan doğrudan kendisini aradım ve buraya gönderim yapıp yapmadığını sordum, yapabildiğini söyledi.
  Papaz büyüsü yaptırdım. Detaylarından bahsetmek gerekirse, büyünün en fazla 21 gün içinde tutacağını söyledi. Tutmasında da eğer doğru yapılırsa çok yüksek ihtimalle etki ettiğini belirtti. Bunun üzerine ben de çalışmayı kabul ederek işlem yaptırmaya karar verdim. Papaz büyüsü İsviçre’de olmama rağmen sadece 7-8 günde elime ulaştı. Gönderdiği kargo ekspresti sanırım çünkü çok hızlı geldi. Kargoyla da çok ilgilendi, hatta ulaşıp ulaşmadığına dair teyit almak için bile aradı.
  Papaz büyüsü zor bir işlem olduğu için normalde daha önceden böyle bir iş yaptırmamış olanların yapamayacağını düşünüyordum ama çok iyi ve detaylı şekilde ne yapacağınızı açıklıyor. Kullanımını anlattığı için hiç sorun çıkmıyor. Benim işlerimle alakalı yaptırmış olduğum bir çalışmaydı. Yaklaşık olarak 10-12 gün gibi bir sürede de etkisini görmüş oldum çalışmanın.
  Açıkcası Ali Gürses hocaya işlem yaptırmadna önce yurtdışında olduğum için biraz endişe duyuyordum acaba sorun çıkar mı diye ama hiçbir sıkıntı çıkmadı. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

  • esraaa
   Ocak 12, 2021 at 3:05 am

   ali beyin telefonu ne

   • Metin
    Ocak 12, 2021 at 3:07 am

    0535 590 62 75 telefon numarası

 • Gurbet
  Mart 3, 2021 at 9:05 pm

  ALLAHIM MEDYUM AYŞE DENEN HARAMZADEYE BİR LOKMA NASİB ETME İNŞALLAH AMİN!!! AŞK BÜYÜSÜ DİYE KAZIK YEDİMM PARAMI ALDI BÜYÜYÜ YAPMADAN NUMARASINI DEĞİŞTİRDİ HARAMZADEEEEE