Gösteriliyor:

medyum halafzade

Medyumlar

Avusturya Medyum Hocaları

Normal insanların beş duyu organı ile algılayamayacağı her şeyi algılayabilen medyum hocalar herkes tarafından güven duyulan insanlardandır. İnsanların sırlarını başkaları ile paylaşmayan, gizliliğe çok önem veren medyum hocalar güçlü bir irade ve ahlaka sahiptir. Doğuştan var olan yetenekleri sayesinde konu ve olay ile ilgili görüntüler görebilir, sesler duyabilir. Kendisine başvuran kişilerin yaşadıklarını adeta bir televizyon ekranından izler gibi görebilen medyum hocalar her konuda insanlara yardımcı olabilir.

Avusturya medyum hocaları da başarılı çalışma performansı göstermektedir. Karşı durulamayacak denli güçlü bir etkiye sahip olan büyüleri yalnızca medyum hocalar yapabilir. Büyüler ak ve kara olarak ikiye ayrılmaktadır. Adından da anlaşıldığı üzere kara büyüler insan hayatında olumsuz olaylar olması için yapılır. Bu büyüler yüzünden bir aile nesiller boyu zorluk çekebilir, hastalıklar ile karşılaşabilir.

Ak büyüler ise tamamen masum istekler için yapılır. Huzuru sağlamak, işlerin düzelmesi gibi nedenlerden medyum hocalara başvuran insanlar, kötü bir niyete sahip olmadığı zamanlarda yardım alabilir. Kara büyüleri yapan çok nadir medyum vardır. Bir medyum hoca asla yeteneklerini ve özel güçleri eğlence, kendi çıkarları ve kötü amaçlar uğruna kullanmamalıdır. Eğer bu gibi bir isteğiniz varsa size yardımcı olacak bir medyum hoca bulmanız zor olacaktır.

Avusturya medyum hocaları var olan büyüleri bozmak için de işlemler yapabilir. Büyü belirtilerinden bir kaçını kendi üzerinizde görüyorsanız, vakit kaybetmeden medyum hocalara başvurabilirsiniz. Büyü olup olmadığını net bir şekilde size söyleyecektir. Eğer Avusturya gibi uzak bir ülkede iseniz bu bir sorun değildir. Medyum hocalar telepati yetenekleri sayesinde uzaktan da duruma müdahale edebilir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • sevgi
    Nisan 1, 2020 at 4:55 am

    İyi günler ben eski sevgilimin benim kısmetimi kestiğini düşünüyorum bu yüzden Medyum Bahar a kısmetimi açtırmak istedim ama kendisi ilk konuşmalardan sonra giderek kabalaştı açıkçası, işe yaramadığını belirttiğimde ise demek ki böyle bir şey yokmuş sen kuruntu yapmışsın ablacım hadi diyerek tersledi beni madem bu kadar iyi bir medyum olduğunu söylüyor o zaman baştan neye gerek olup olmadığını bilebilirdi diye düşünüyorum ben şahsen siz de bu durumu dikkate alırsanız faydanıza olabilir…