Gösteriliyor:

medyum hakan kenan hoca

Uncategorized

Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyumlar nesiller boyu gizli tutulan özel bilgileri kullanarak manevi alemlere ait bilgileri bu dünyaya aktarır. Bu bilgileri kullanan hocalar insanların bu alemde yaşadığı sorunlara çare olabilir. Güvenilir medyum hocalar tarafından yapılması gereken bu zanaat bilgisiz ellerde oldukça tehlikeli olabilir.

sahtekar medyumlar

Kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmak imkansızdır. Bu tarz bir durumda yapılan büyünün tutma ihtimali olmadığı gibi kimi zaman ters etki de yaratabilir. Bu nedenle mutlaka güvenilir medyum hocalar ile çalışmak elzemdir.

Güvenilir medyum hocaları bulabilmek için dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunmakta. Bunların başında çalışacağınız hocanın yeteri kadar bilgili olup olmadığını anlamak geliyor. Elbette bunu kendi sınırlı bilgimiz ile yapmamız mümkün olmayacağından, hocaya sorular sorarak alacağınız cevaplara göre karar vermeniz gereklidir. İçinizdeki ses hocanın cevaplarından tatmin oluyorsa o hocayı araştırmaya devam edebilirsiniz.

Güvenilir medyum hocalar hiçbir zaman sizi cevapsız bırakmaz. En zorlu ve saçma soruyu bile yürekten cevaplar ve kişilerin bilgi edinmesi için uğraşır. Eğer hoca ile çalışmaya karar vermediyseniz bile yine de size cevap verecek ve bundan mutlu olacaktır. Medyum hocalar ilim insanlarıdır, yaptıkları her türlü çalışmayı da bu doğrultuda yaparlar. Bu nedenle gerçek ve güvenilir medyum hocalar her daim insan öncelikli şekilde çalışır.

İnternet, gerçek ve güvenilir medyum hocaları bulmak için kullanabileceğiniz bir diğer kaynaktır. İnternette yer alan pek çok yorum sitesi hocaların ne kadar başarılı sonuç aldıklarını gösteren birer işaret olabilir. Bu sitelerde, insanlar yaşadıkları deneyimleri paylaşarak diğer çalışacak kişilerin fikir edinmesini sağlamaktadır. Araştırmanıza bu siteleri de dahil ederek çalışacağınız medyum hoca hakkında daha fazla fikir elde edebilirsiniz. Yine bu sitelerde olduğu gibi, sosyal medyada yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • furkandur
    Ekim 14, 2019 at 1:50 am

    cok dolandirilmis biri olarak burada ilk defa iyi yorum yapicam gercekten hic tahmin etmezdim ask yuzunden cok kotu seyler yasadim daha once ama bunlar arasinda sadece ali gurses hocadan bekledigimi aldim bana yaptigi papaz buyusu islemi sayesinde sevdigim bana sadece 10 gunde geldi. Ben bu kisinin senelerce kapisinda kosmus olsam da bi kere yuz vermemisti buyunun tesiriyle artik o benim kapimda kosar oldu gercekten isinin ehli ve cok iyi bir hocaymis bunu anlamis oldum. Allah ali hocadan razi olsun bilgi almak isterseniz 535 590 62 75 numarasi

  • kerim
    Mart 3, 2021 at 9:04 pm

    Bereket vefki işlemi yaptırmak için Medyum Hasan ile anlaşmıştım. 4000 lira kadar bir parayı hesabına havale ettim vefk işlemi için. Bana vefk yapamayacağını söyledi. Paramı geri istediğimde malzemeleri kullandığını geri de veremeyeceğini söyledi. Neden vefk yapamadığını sorduğumda senin üzerinde büyü var yapabilmem için mutlaka büyüyü bozmak lazım onu da 10.000 liradan aşağıya bozamam dedi. 10.000 veremem, bana 4000 liramı geri ver o zaman dediğimde vermemekte ısrar etti, en sonunda telefonda hakaretler ederek engelledi. Nasıl bir medyum olduğuna siz karar verin artık.