Gösteriliyor:

medyum gazel hoca

Medyumlar

Medyumlar Nasıl Çalışır?

Herkesin, her devirdeki en büyük dertlerinden biri olan, hayatta kalma içgüdüsünün temel tetikleyicisi rızık, kimi zaman dünyevi yollarla elde edilememekte, yalnızca özel olarak yapılmış manevi çalışmalar ile kendine getirilebilmektedir. Rızık, her koşulda önemlidir. Eğer rızkınız kapanırsa yeteri kadar gelir elde edemez, hem kendinizi hem de çevrenizdekileri zor durumda bırakabilirsiniz. Rızkınızın kapalı olması durumunda, hangi işe başvurursanız başvurun, ne yaparsanız yapın sonuç alamaz, her zaman eliniz boş dönersiniz. Bu doğrultuda, bu problem ile mücadele eden pek çok insan, maddi yöntemler tükendiği zaman manevi alemin kudretine başvurarak, kendilerine rızık açma çalışması yaptırmaktadır.

Medyum hocaların yaptığı işler arasında bulunan rızık açma çalışmaları, kendisine başvuran kişinin hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlüdür. Yapılan çalışma, direk olarak kişinin hayatında etkili olduğu için, çok özel bir çalışma olarak bilinir. Her kişiye göre farklı bir uygulama gerektiren rızık açma, medyum hocaların yaptığı işler arasında en karmaşıklarından biridir. Karmaşıklığının sebebi, pek çok farklı yöntem içerisinden en doğrusunun belirlenmesi ve bu işlemin sorunsuz şekilde yerine getirilmesi ihtiyacıdır.

Medyum hocalar çalışma yaparken, rızkının açılmasına vesile olacakları kişi üzerinde öncelikle belirleyici çalışmalar gerçekleştirir. Rızkın kapanmasının sebebi aranır. Eğer kişinin rızkı büyü veya buna benzer dış etmenlerle kapanmışsa farklı, doğal nedenlerle kapanmışsa farklı bir çalışma uygulanır.

Bu incelemeler her zaman tecrübe gerektirir. Daha önce farklı konular üzerine çalışmamış ve yeteri kadar bilgi sahibi olmayan bir medyum hoca, rızık açma çalışması sırasında, daha inceleme aşamasında tıkanabilir. Bu nedenle, hangi işi yaptırıyor olursanız olun, medyum hocanızın tecrübeleri ve bilgisi önemlidir. Doğru medyum hocayı bulmak ve diğer insanların tecrübelerinden yararlanmak için, ana sayfada yer alan şikayet ve yorum bölümünü okuyabilirisiniz.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Ali gursese tesekkur
    Kasım 14, 2019 at 5:10 pm

    Hollandada yasiyorum, gurbetciyim burada dogdum, maneviyati guclu biriyim hic o konularda bugune kadar imanimdan eksilme olmadi, ustumde ne yaparsam yapayim cozemedigim bir sanssizlik var, burada hep gittigim kuran kursunda bir hoca vardi, bu isin baska bisey olabilecegini soyledi, Bunun uzerine biraz arastirma yapip medyum ali gurses isimli bir hocayi buldum internetten. Gazetelerde falan hep robortaji oldugu icin guvenilir oldugunu dusundum yanilmamisimda guvenilirlik konusunda gercekten hakkiyla isini yapan durust biriymis. Ben mailden ulastim kendisine medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com sayfasi iletisim bilgileri mevcut ve daha fazla bilgi. Bana bakim islemi yapti ustumde buyu olmadigini soyledi ama bu sanssizligin sebebi yine gaybdan kaynakli olabilir dedi bir islem yapti size y emin ederim iki gun sonra isyerimde terfi aldim kaybettigim cok degerli hem maddi hem manevi degerli kolyemi buldum hersey yolunda gidiyor insallah cok memnun kaldim ali hocadan o yuzden tavsiye ediyorum herkese

  • berat
    Şubat 23, 2020 at 4:27 am

    Selamlar daha önce Medyum ERPAH a herhangibi bir büyü yaptırıpta sonradan ulaşamama sorunu yaşayn oldu mu ben şu an bu durumdan çok müzdaribim eğer olduysa çok makbule geçecek inanın