Gösteriliyor:

medyum emrah

Medyumlar

Bursa Medyum Hocaları

Bursa’da neredeyse her konuda, her alanda medyum hocalara talep bulunmakta. Vefkten muskaya, büyü bozmaya kadar, manevi alemlere ihtiyaç duyulan her konuda insanlar medyum hocaların kapısını çalarak yardım talep etmekte. Bursa medyum hocaları ise bu taleplere yanıt vererek, bildikleri ilim doğrultusunda, manevi alemlerin kapısını aralayarak talep edenlere yardımcı olmakta.

Bursa medyum hocaları pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Manevi ilimlerde her alan birbiri ile iç içe geçmiş olduğu için, net bir biçimde tek bir alandan bahsetmek mümkün değildir. Bu nedenle tüm çalışmaları bir bütün olarak ele almak ve yalnızca gayb alemlerinin enerjisi olarak görmek gereklidir.

Medyumluk, sadece tek bir alana bağlı kalınmayı mümkün kılan bir uğraş değildir. Örneğin, vefk yapabilen bir medyum hoca, aynı zamanda numeroloji, astroloji ve buna benzer pek çok ilim konusunda bilgi sahibi olmak zorundadır. Bunun gibi pek çok durumu göz önünde bulundurunca, Bursa medyum hocalarının tek bir noktada odaklanarak çalışma gerçekleştirmelerinin mümkün olmadığını belirtmek gerekmekte.

Bursa medyum hocaları her ne kadar belli bir alana odaklı olarak çalışmıyor olsa da, özellikle doğu ülkelerinden gelen büyü teknikleri konusunda çok daha fazla uzmanlığa sahiptir. Neredeyse tarihin her döneminde bir geçiş noktası olan bu antik şehir, pek çok farklı medeniyetin de izlerine ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde bulunan medyum hocalar da bunu en iyi şekilde değerlendirerek, tüm bu kültürlerden alabildikleri bilgileri almak suretiyle, hem kendilerini hem de uyguladıkları büyü yöntemlerini geliştirmiştir.

Bursa, manevi ilimler konusunda gerçek anlamda gelişmiş bir şehir. Bursa’da medyum hocaların tamamı geçmişten gelen bu geleneği sürdürerek hareket etmekte ve bu doğrultuda kendilerini sürekli geliştirmektedir. Bu nedenle, bu şehirde faaliyet gösteren medyum hocalar ülkenin her tarafından talep görmektedirler.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • muhammet
    Mart 23, 2020 at 4:52 am

    Hayırlı günler, ben medyum kenan a bazı kişileri evimizden uzaklaştırmak istediğim için ulaştım, eşimin bekar arkadaşları var çok sayıda ve onların eşimin kötü etkilemesinden korkuyordum pek tekin tipler olmadığı için bu yüzden en iyisini yapacağını söyledi medyum kenan da bana yüzde yüz garanti verdi ama ne dediği gibi kesin bir sonuç ne de en ufak bir değişiklik göremedim ben kesinlikle, gelip gitmeleri sıklaşmıştır ama azalmamıştır öyle söyleyeyim, medyum kenan da bu durumu eşimden gizli yaptırmamdan arkamdan birini olmamasından kaynaklı sanırım fazlaca rahat en ufak bir yardımı dahi olmadı büyüyü yaptığını söylediği andan beri, bu adam iş bitirici bir tip değil bence aksine akbaba gibi de fırsatçı son konuşmamızda bir de eşin için bağlama büyüsü yapalım istersen diyor utanmadan

  • eylül
    Aralık 28, 2020 at 1:52 am

    merhaba herkese ben denizliden yazıyorum 46 yaşındayım eşim beni aldatması gerçekten katlanır gibi değildi öyle bir duruma gelmiştim ki kendime zarar vermeyi bile düşündüm ki bende ihanetle alakalı geçmişte babamın anneme yaptıkları aklıma geliyordu eşim bile bile bunları bana yapmasını bir türlü kaldıramadım beni hayata bağlayacak tek şey 8 yasındaki oğlumdu kendi kendime ne hale geldiğimi düşündüm bunu yapan adam gününü gün ederken ben kendime neden eziyet ediyordum ki bir an kendimi ve oğlumu düşündüm ve toparlanmaya karar verdim ilk olarak bana bunları yapan esimin acı çekmesi için ne yapabilirim diye düşündüm ve medyum araştırmaya basladım internette yorumları okurken medyum ali gürses hocayı buldum kendisinin bu konularla alakalı olarak mısırda eğitimleri olduğunu havas ve ilm-i ledün almış olduğunu öğrendim ve kendisini arayıp eşimin bana reva gördüğü durumu anlattım bana yardımcı olabileceğini söyledi hemen isleme basladık ve aradan 4 hafta geçtikten sonra eşimin o kadından ayrıldığını öğrendim ve çok acı çektiğini öğrendim ben zaten artık bana geri dönmesi gibi bir isteğim yoktu tek isteğim yuvamızı yıkan o kadından ayrılıp aklının başına gelmesi pişman olmasıydı ki buda gerçekleşti allah’ın izniyle. ali bey bu süreçte hep yanımda oldu parayı aldım işim bitti deyip ortadan kaybolmadı en saçma sorularıma bile cevap verdi genelde mailden yazıştık kendisiyle tel nosunu merak edenler 05355906275 maili medyumalibey@gmail.com benim de selamımı söyleyin kendisine 🙂