Gösteriliyor:

medyum ebuzade

Uncategorized

Kaşık Büyüsü Nedir?

Büyü çalışmaları yapıldığı zaman tutup tutmayacakları hem elde olan hem de olmayan pek çok nedene bağlıdır. Kaşık büyüsü yapıldığı zaman da yine aynı şeyler geçerli olacaktır. Bu tarz istenmeyen durumları en aza indirmek için yapılabilecek en önemli şey işinin ehli olan bir medyum ile çalışmaktır.

Kaşık büyüsü gibi çalışmalarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta büyünün medyumlar tarafından doğru şekilde yapılıyor olmasıdır. Bu büyü basit gibi görünüyor olsa da aslında çok karmaşık etkilere sahip bir uygulamadır. Bu çalışmayı doğru şekilde yapabilmek kesinlikle yüksek bir bilgi birikimi gerektirir.

Eğer gerçekten işinin ehli bir medyum ile çalışırsanız yapacağı çalışma konusunda endişe etmenizi gerektirecek bir durum olmayacaktır. Medyumlar kaşık büyüsü de dahil olmak üzere talep edilen her türlü büyü çalışmasından istenen etkiyi almak için özel olarak çalışmalar yürütecektir.

medyum hoca yorumları

Gerçek medyum hocaların hiç kimseyi mağdur etmeyeceğini unutmamak gereklidir. Bu medyumlar sahip oldukları bilgi birikimini her daim insanların yararı için kullanan kişilerdir. İyi bir medyum hoca Kaşık büyüsü gibi büyülerde de çalışmadan tam olarak istediğiniz sonucu almanız için gereken her şeyi yapacaktır.

Kaşık Büyüsünün Tutması Neye Bağlıdır?

Kaşık büyüsü yapıldığı zaman bu çalışmanın tutması öncelikle büyüyü yapan medyumun tam olarak çalışmayı yapabilmiş olmasına bağlıdır. Bu konuda endişe etmenizi gerektiren herhangi bir durum yoktur. Eğer çalışma işinin ehli tarafından yapılmışsa elde edilecek sonuç sizi memnun edecektir.

Büyünün tutması için büyü yapılan kişilerin enerjilerinin uyumlu olması önemlidir. Bu enerjilerin büyü ile uyumsuz olması gibi durumlarda büyünün tutması söz konusu olamaz. Böyle bir durumla karşılaşıldığı zaman medyum hoca kaşık büyüsü yerine daha farklı bir çalışma yürüterek çalışmayı tamamlayacaktır.

Kaşık büyüsü tuttuğu zaman etkiler kısa süre içerisinde büyülenen kişileri tesiri altına alacaktır. Bu tesir gün geçtikçe daha yoğun hale gelecek ve istenen amacın gerçekleşmesi sağlanacaktır. Burada yapmanız gereken en önemli şey çalışacağınız medyumu doğru şekilde seçmektir. Böylece istenen sonucu verecek çalışmanın yapıldığına emin olabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Herkese Yapılabilir Mi?

Kaşık büyüsü medyumlar tarafından uygun görülen herkese yapılabilen bir çalışmadır. Bu çalışmayı engelleyen bir koruma uygulaması yoksa kişiler büyü tesiri altına girecektir. Doğru yapılan büyüler herkes üzerinde etki gösterir.

Kaşık büyüsü üzerinde önceden büyü olan kişilere yapılamaz. Halihazırda başka bir büyü etkisi altında olan kişilerin bu enerjilerden etkilenmesi imkansızdır. Eğer özel olarak bir büyü yapılması gerekiyorsa önce kişinin tesiri altında olduğu büyü bozulmalı, bunun ardından kaşık büyüsü yapılmalıdır.

Kaşık büyüsü yerine çok daha etkili bir büyü çalışması olan papaz büyüsü kullanılabilmektedir. Papaz büyüsü daha hızlı etki gösterdiği için sıkça talep gören bir büyüdür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 • Osman
  Mart 3, 2021 at 9:06 pm

  İyi günler, ben de bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Daha önce birkaç defa başka medyumlar hakkında şikayetlerimi yazmıştım, bu defa iyi bir medyum ile karşılaştığım için merak eden arkadaşlara öneride bulunmak istiyorum. Ali Gürses isimli bir hoca hakkında bu yazdıklarım. Yaptırdığım çalışma kısmet açma vefkiydi.
  Çok araştırma yaptım kime yaptıracağımla ilgili, daha önce bir sürü kişiyle çalışmıştım ama bu kişiler bana hiçbir zaman istediğim gibi ilgili yaklaşmadı. Dolandırıcı demek istemiyorum ama yaptıkları hiçbir zaman tutmadı. Bu yüzden artık kendime söz verdim ve dedim ki gerekirse aylarca araştırma yapacaksın ama doğru dürüst bir medyum bulacaksın. Çok yerden araştırdım soruşturdum, hatta çalışan kişilere mesajlar bile attım nasıl işlem yapıyor, iyi midir diye sormak için. Hepsinden istisnasız iyi yorum alınca çalışmaya karar verdim.
  Vefk geldikten bir süre sonra yine umutlarım körelmeye başladı, çünkü daha önce çok tecrübe edip hiçbirinden istediğim gibi sonuç alamayınca ister istemez korkmaya başladım. Ali hoca bana kırk güne kadar çıkabilir etki görme süresi demişti, ben bir haftada karalara bağladım, arayıp sordum, sabırlı olmamı söyledi. Dediği gibi sabırlı davrandım ben de.
  Ali hocanın dediklerini eksiksiz şekilde yaptım, vefki doğru şekilde kullandım. Sanırım yirminci gün falandı, hiç beklenmedik şekilde biriyle yolumuz kesişti. İş yerinden bir arkadaşım vesilesiyle tanıştık, aklımda hiç böyle bir şey olmamasına rağmen birbirimize ilgi duymaya başladık ve kendi aramızda söz kıymaya kadar gitti iş.
  Daha önce çok kez umudu boşa çıkmış biri olarak ilk defa bir medyum hakkında cidden güzel bir şey yazabiliyorum. İnşallah siz de benim gibi istediğinize kavuşabilirsiniz.