Gösteriliyor:

konyadaki medyumlar

Medyumlar

İzmir Medyum Hocaları

İstediğiniz büyü ihtiyacı ne olursa olsun, ister en zoru, isterseniz en fazla malzeme isteyeni olması fark etmeksizin, İzmir medyum hocaları arasından istediğiniz büyüyü yapan birini bulmanız mümkün. İzmir, hem tarihi önemi hem de büyük şehir olması itibariyle, nesillerdir medyumluk yapan pek çok kişinin ortak buluşma noktalarından biri olmuş durumda. Çok uzun yıllardır bu şehirde faaliyet gösteren medyumlar, büyü ve diğer manevi alem çalışmaları için insanlara yardım etmeye devam ediyor.

İzmir medyum hocaları kara büyüden aşk büyüsüne kadar her türlü büyü çalışmasında oldukça yetenekli. Pek çok medyum hoca özel olarak bir alan üzerine uzmanlaşmayı tercih etse de, bazı medyumların çok fazla alanda çalıştığına da rastlayabilirsiniz. Kısacası, İzmir gibi bir şehirde çalışma yaptırmak istiyorsanız, aradığınız her türlü medyumu bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

İzmir medyum hocaları insanlara yardım ettikleri kadar sitem de ediyor. Medyum sayısı çok olduğu zaman ortaya çıkan sahte medyumlar, pek çok insanı mağdur ettiği için, medyumluk çalışmalarının adını da kötülüyor. Medyum hocalar, her seferinde bu kişilere karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtiyor olsa da, hala bu tarz insanlara itibar ederek para kaptıran çok sayıda kişiyle karşılaşmak mümkün. İzmir medyum hocaları, bu kişilere karşı alınabilecek en büyük önlemin kişileri tanımaktan geçtiğini ifade ediyor. Bir medyum hoca ile birlikte çalışmadan önce, kendisinin nerede eğitim aldığını, hangi alanlarda uzmanlaştığını ve özellikle yaptığı çalışmaları hangi yöntemler ile gerçekleştirdiğini sormanız tavsiye edilmekte.

İzmir’de medyum hoca bulmak, özellikle internetin de yardımıyla oldukça kolaylaştı. Pek çok medyum hoca, internetin nimetlerinden faydalanarak, kendilerine ait internet siteleri işletmekte ve sadece basit bir araştırma ile ulaşılabilmekte. İçlerinde sahtekar olanları olsa da, olumlu yorum alanlar ve daha önce etrafınızdaki kişiler tarafından tavsiye edilmiş kişiler ile çalışmanız her zaman için tavsiye ediliyor.

Medyum hoca arayışı stresli bir durum olabilir fakat sonucunda elde edeceklerinizi hesaba kattığınız zaman bu strese değer olduğunu görebilirsiniz. Belki de hayatınızı değiştirecek bir çalışma gerçekleştirerek bambaşka bir yaşantıya başladığınız zaman, bu stresin ne kadar da basit olduğuna şahit olacaksınız.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Türkay
  Mart 3, 2021 at 9:13 pm

  Vefk konusunda bilgisi olan biriyim. İmam Hatip mezunuyum ve hafızım. Medyum Halime’ye hanımım bir vefk çalışması yaptırmış. Vefk geldi, inceledim ve buraya yazma sorumluluğu hissettim kendimde.

  Kimsenin ekmeğiyle oynamak gibi bir niyetim yok, sadece bizim evimize gelen vefk ile ilgili görüşlerimi yazacağım. Başta bilgim olduğunu söylememin sebebi de bundan kaynaklıydı. Boş yere konuşmadığımı belirtmek adına böyle söyledim.

  Bilgisi olanların bildiği üzre vefklerde etkili olması için mutlaka doğru malzemelerin kullanılması gerekir. Yani o yazılan duaların hepsinin bir anlamı vardır, kullanılan mürekkebin bile etkisi büyüktür.
  Halime hocadan gelen vefkte özel mürekkeb kullanılmamış. Sadece tükenmez kalemle yazılmış bir vefkti. Bu nedenle zaten etkili olabilmesi mümkün değildi ama yine de bir bildiği vardır diye düşünerek daha detaylı inceledim.

  Yazılan duaların anlamlarını çözebilmek için hem bir arkadaşıma danıştım hem de kendim bilgim doğrultusunda gereken incelemeyi yaptım. İncelediğim kadarıyla yazılan şeylerden biri sadece Fatiha Suresi’nin bir kısmıydı. Diğerinin ne olduğunu bilmiyorum bile, anlamsız bir yazı olduğunu düşünüyorum.

  Tüm bunlara rağmen belki bir bildiği vardır, benim bilmediğim konular olabilir diye düşünerek etki etmesi için söylediği süreyi bekledim. Yine de bir sonuç çıkmadı ortaya. Bu yüzden çalışma yaptırmayı planlayan arkadaşların tekrar düşünmesini ve kararını buna göre vermesini tavsiye ederim. Dediğim gibi kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama bunu göre göre hiçbir şey söylemeden geçmek de bana yakışmayacak.