Vefk Yapan Hocalar & Vefk Yaptıranlar

Vefk ilmi karmaşık ve oldukça zor bir çalışmadır. Her aşamasında mutlaka ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulur. Basit kavramlarla değerlendirilmesi neredeyse imkansız olan bu çalışmalarda, kullanılan mürekkepten, vefkin yazıldığı kağıda kadar farklı detaylar mevcuttur. Vefk yapan hocalar, çalışmalarının her türlü detayıyla bizzat ilgilenmek zorundadır.

Vefk yaptırmak isteyen bir kişi, vefk yapan hocalara başvurduğunda, hoca öncelikle başvuran kişinin isteklerini net biçimde anlamak amacıyla kişiye bir takım sorular yöneltecektir. Bu sorular, hem vefk yapımının hem de kişinin hocadan talep ettiklerinin yapılıp yapılamayacağının belirleyicisidir. Bazı durumlarda, vefk yapımı öncesinde kişinin enerjisinin arındırılması ve temizlenmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda, vefk yapan hoca kişiden belli duaları, bir süre boyunca okumasını isteyebilir.

Kişi ve kişinin enerjisi vefk için hazır olduktan sonra diğer aşamalara geçilir. Vefk yapan hoca önce malzemeleri hazırlar. Bu malzemeler, yapılacak olan vefkin türüne göre değişkenlik gösterir. Eğer vefk kısmet açma gibi amaçlarla yapılıyorsa parşömen türevi, farklı bir amaçla yapılıyorsa yine başka bir tür kağıt kullanılır. Vefk yapan hoca malzeme seçimi sırasında da bizzat ilgilenmelidir. Aksi takdirde yapılan işlemlerin başarılı olmama ihtimali bulunur.

Kağıt, mürekkep ve diğer malzemeler bir yapana, vefk yapımında hocanın nefesi ve bilgisi de bambaşka bir önem arz eder. Eğer medyum hoca yeteri kadar bilgili bir insan değilse, malzemeler ne kadar iyi seçilmiş olursa olsun, bu malzemeleri nasıl kullanacağını bilememesinden dolayı yapılan çalışma hiçbir işe yaramaz.

Vefk yapan hoca, çalışmanın doğru tamamlanabilmesi için önemlidir. Gerçek bir hoca, tüm detaylarıyla konu hakkında bilgi verecek ve sizi yönlendirecektir. Eğer gerçek medyum hocayla çalışırsanız, medyum hocanın yönlendirmeleri vefkinizi en doğru şekilde elde edebilmeniz için gereken her şartı sağlayacaktır.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Vefk Yapan Hocalar & Vefk Yaptıranlar” üzerine 1 yorum.

  1. Merhaba arkadslar medyum rabia ve medyum fatıma aynı kişiler ben 5 milyar kaldırdım ama peşini birakmanyacam sakin düşmeyin tuzaga😔😔😔🔥🔥🔥

Bir cevap yazın