Zenginlik Büyüsü Yapan Hocalar

Medyumlar, ister zenginlik büyüsü ister başka bir büyü çalışması olsun, tüm büyü çalışmalarını yapabilmek için daha çocukluk yaşlarından itibaren pek çok farklı eğitimden geçmektedir. Gerek teorik gerekse pratik olarak büyü eğitimi alan medyumlar kendilerini geliştirerek büyü yapabilecek seviyeye ulaşırlar.

Gerçek medyum hocaların eğitim süreci ömür boyunca devam eder. Medyumluk gibi hassas bir meslekte sadece bilgili olmak yeterli değildir. Medyum hocaların bilgileri kadar tecrübeleri de çok önemlidir. Bu nedenle, insanlara yardım etmek isteyen bir medyum hoca sürekli olarak tecrübe edinmek ve kendini geliştirmek için çaba gösterir.

Zenginlik büyüsü, diğer büyü çalışmaları ile kıyaslandığı zaman oldukça zorlu ve karmaşık bir çalışmadır. Bu tarz bir çalışmayı yapabilmek için çeşitli ilimler konusunda ciddi bir uzmanlığa sahip olmak gerekir. Bu uzmanlık da elbette zaman içerisinde edinilen bilgi ve tecrübeler ile mümkündür.

Bir medyum hocanın herhangi bir büyüyü yapabilmesi için çok karmaşık yöntemler kullanması gereklidir. Büyü yapılırken okunacak olan duaların saati, sıralaması ve sayısı bile büyünün tutması için çok önemlidir. Bu nedenle her insanın büyü yapabilmesi asla mümkün değildir. Hatta, sadece sıradan insanlar değil medyum hocalar bile bazı büyü türlerinde zorlanmalar yaşabilmektedir.

Zenginlik Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Büyülerin yapılabilmesi yıllar süren eğitimler ile mümkün olur. Medyum hocalar bu eğitimleri alırken en ufak detayı bile atlamadan öğrenir. Bu eğitim süresinde, pek çok farklı bilgi el verme yöntemi ile sadece hak eden kişilere, gizli şekilde aktarılır.

Zenginlik büyüsü de dahil olmak üzere pek çok büyü çalışmasında bu gizli yöntemler kullanılmak zorundadır. Hesaplamalar, dualar ve daha pek çok konu bu yöntemlere bağlı olarak şekillenir. Sıradan bir insanın erişemeyeceği bu bilgiler büyünün temelini oluşturmaktadır.

Evde zenginlik büyüsü yapmayı denemek nafile bir çabadan ibarettir. Hiçbir şekilde doğru yöntemlere ulaşmak mümkün olmadığı gibi büyüyü yapabilecek kadar yüksek nefes gücü bu işin eğitimini almamış kişilerde bulunamaz. Zenginlik büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler mutlaka işinin ehli olan medyumlara bırakılmak zorundadır.

Evde Zenginlik Büyüsü Yapmak Tehlikeli Midir?

Büyüler normalde herhangi bir tehlike yaratmaz. Bir medyum tarafından yapılan büyünün zarar verme ihtimali asla yoktur. Ancak, bilinmeyen dualar kullanılarak, kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmaya çalıştığınızda zarar görme ihtimaliniz olabilir. Zenginlik büyüsü gibi masum görünen büyüler bile doğru yapılmadığı sürece zararlı olabilir, ters etki gösterebilir.

İnsanın kendi kendini ameliyat etmesi nasıl mümkün olmuyorsa manevi konular ile ilgili her şey de işin ehline, medyum hocalara bırakılmak zorundadır. Aksi takdirde, sonsuz kudrete sahip olan bu alemlerin enerjilerinden yararlanmak asla mümkün olmayacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyumlar ile ilgili yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın