Muska Yapan Hocalar

Maneviyat kimi zaman fiziki aleme direk olarak etki eder ve kişileri zor durumda bırakır. Özlelikle kötü niyetli insanların yaptırmış oldukları, büyü ve benzeri çalışmalar nedeniyle ortaya çıkan bu durum, yine manevi alemin en önemli çalışmalarından biri olan muska ve vefk gibi korunma yöntemleriyle düzeltilebilir, kişilerin hayatlarının normal hale gelmesi, hatta eskisinden çok daha iyi olması sağlanabilir.

Muskalar, medyum hocalar tarafından yapılan, genellikle kişinin üstünde taşıdığı korunma amaçlı uygulamalardır. Muska yapan hocalar, bu çalışmalarını kişinin ihtiyacına göre özel olarak şekillendirir, verim alınması için özel çalışmalar gerçekleştirir. Kullanılan malzemeden, muskanın sarıldığı deriye kadar pek çok farklı konuyu içeren bu çalışmalar, yapılan muskanın daha iyi etki etmesini sağlamaktadır.

Muska yapan medyum hocalar, yapılan çalışma sırasında bildikleri tüm ilimleri kullanmak zorundadır. Bunu yaparken mutlaka tecrübelerini de işin içine katarak, ortaya çalışmayı yaptıran kişinin tam olarak istediği şeyi çıkarmak zorundadır. Eğer bu çalışmaları doğru şekilde gerçekleştirmezlerse muska etkisiz kalacağı için ciddi miktarda dikkat ve özen gereklidir.

Muska yapan medyum hocanın muskayı kısa süre içerisinde hazırlaması mümkün değildir. Gerçekten etkili bir muska istenmesi durumunda, yapılacak olan çalışma pek çok farklı ilmin birleşmesiyle gerçekleşeceği ve bu çalışmaların özel zamanlarda yapılması gerekeceği için, en az bir haftalık bir zamana ihtiyaç duyulur. Her muska için geçerli olmayan bu süre, yapılacak çalışmanın niteliğine ve ayrıntısına göre değişebilir.

Muska yapan medyum hocalar, kendilerine başvuran kişilere, yaptıkları çalışmalar ile ilgili ayrıntılı bilgi vererek, çalışmanın nasıl yürütüleceğini belirtmektedir. Çalışmada yapılacak olan her şey hocanın takdirine bırakılmalı ve onun vereceği talimatlar doğrultusunda gerçekleştirilmelidir. Özellikle muska konusunda, yapılacak çalışmanın tüm detaylarını yalnızca medyum hoca bilebileceği için hocanın işine karışmamak çok önemlidir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın