Gösteriliyor:

medyum çağdaş

Uncategorized

Dil Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyü çalışmalarının yapılabilmesi için medyum hocalar tarafından çok karmaşık enerjiler kullanılması ve bu enerjilerin en iyi şekilde yönlendirilmesi gerekmektedir. Çalışmalar yapılırken, en ufak detay bile atlanmadan medyum hocalar tarafından kontrol edilerek uygulanır. Dil bağlama büyüsü gibi özel ve karmaşık çalışmalarda bu durum çok daha net görülmektedir.

Bir medyum hoca, pek çok konuda eğitim aldıktan sonra büyü bilgisine erişebilir. Medyumların eğitim sürecinde bile en son öğretilen bilgiler arasında yer alan dil bağlama büyüsü, herhangi bir insanın erişebileceği bilgilerden değildir.

Medyum hocaların binlerce yıldır aktarılan bilgileri hala kullanabiliyor olmasının en önemli sebebi, bu bilgilerin oldukça iyi korunması ve kötü niyetli insanların eline geçmesinin engellenmesidir. Her medyum hoca, dil bağlama büyüsü gibi yerine göre tehlikeli olabilecek büyü bilgilerini çok iyi şekilde saklar ve hiç kimse ile paylaşmaz. Bu bilgiler sadece medyumluk eğitimi alan kişiler tarafından bilinir ve kullanılır.

Büyü yapmak için sadece bilgi sahibi olmanın yetmeyeceği de unutulmamalıdır. Dil bağlama büyüsü başta olmak üzere herhangi bir büyünün yapılabilmesi için tecrübe ve nefes gücüne ihtiyaç duyulur. Bunlara sahip olmayan bir kişi tarafından yapılacak çalışma hiçbir zaman istenen sonucu veremeyecektir. Dil bağlama büyüsü gibi büyüleri, kimi zaman medyum hocaların yapması bile oldukça zor olmaktadır. Bu nedenle, yapılacak her büyü çalışmasında usta medyum hocalarla çalışmak gerekir.

Evde Dil Bağlama Büyüsü Yöntemleri

Dil bağlama büyüsü yöntemleri ile ilgili pek çok kulaktan dolma bilgiye internette ve çeşitli kaynaklarda ulaşmak mümkündür. Bu bilgilere göre, birkaç dua okunarak bu büyü gibi büyülerin yapılacağı söylenmektedir. Ancak, bu kaynaklarda yazan dualar ve bilgiler sadece safsatadan öteye geçemez. Paylaşılan çoğu bilgi uydurma ve anlamsız duaları içermektedir.

Medyum hocalar, dil bağlama büyüsü gibi hassas bilgileri asla paylaşmaz. Hiçbir gerçek medyum hocanın bu gizlilik kuralına ihanet ettiği görülmemiştir. Tarih boyunca hiçbir zaman bu bilgiler dışarıyla paylaşılmamış, bu sayede büyünün insanlık için bir hediye olma vasfı korunmuştur. Bilgilerin gizliliği sadece bu büyü için değil tüm diğer büyüler için de geçerlidir. Bu nedenle evde büyü yapmak imkansızdır.

Evde Dil Bağlama Büyüsü Yapmak Tehlikeli Midir?

Dil bağlama büyüsü hakkında internette bulacağınız bilgiler kimi zaman kötü niyetli insanlar tarafından, zarar verme amacıyla bilerek paylaşılmış olabilir. Böylesi durumlarda, o büyüyü yapan kişilerin zarar gördüğü görülebilir.

Bilmediğiniz yöntemleri denememek ve büyüleri sadece bu konuda eğitim almış olan insanlara bırakmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Dil bağlama büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışması için aynı şeyin yapılması gereklidir.

Sitemize sizden gelen ve tüm medyum hocalar ile ilgili yazılan yorum ve şikayetleri ana sayfada bulabilirsiniz. İyi medyumları bulmak adına bu yorumları okumak ve diğer insanlara yardımcı olmak için kendi yorumunuzu yazmak amacıyla ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

  • Bilgili
    Mart 1, 2020 at 2:16 pm

    Selamlar arkadaşlar Ankara’dan yazıyorum. Medyum Ali Gürses’e çalışma yaptıranlardan biri de benim. Karımın aklına giren kötü niyetli akrabaları nedeniyle aramızda oluşan soğukluk sebebiyle vefk çalışması yaptırmıştım. Yaptırmayı düşünenler varsa kesinlikle güvenilir bir kişi olduğunu belirtmek istiyorum. Bana gelen çalışma bir haftada hazırlanıp adresime yollandı. Kapıma gelene elime ulaşana kadar her aşamada ilgilendi ve daha sonrasında sorduğum soruları da aynı şekilde yanıtladı. Kaç defa başka medyumları denemiş biri olarak ilk defa bir hocadan memnun kaldım. Etkiler konusunda da dürüst davrandı, diğerleri uçuk kaçık hemen etki eder şöyledir böyledir derken medyum ali hoca belli bir süre verdi bu süre içinde görülecek dedi. Tabi dediği de çıktı. İçiniz rahat olabilir kendisi konusunda.