Gösteriliyor:

belçika medyumlar

Uncategorized

Belçika Medyum Hocaları

medyum hocalar

Her ülkede olduğu gibi Belçika medyum hocaları da insanlara manevi alemler konusunda yardım etmekte, sorunlarını çözmeleri için destek sağlamakta. Dünyanın her yerinde faaliyet gösteren gerçek medyum hocalar kudretli manevi dünyanın enerjilerini fiziki boyuta aktararak sorunların çözülebilmesi için gereken çalışmaları yerine getirmekte.

Bir medyum hocanın kullandığı teknikler çok çeşitli olabileceği gibi farklı türde uygulamalara da ihtiyaç duyabilmektedir. Bu teknikleri öğrenmek, medyum hocanın çok küçük yaşlardan beri geliştirdiği çalışma yöntemine bağlıdır. Bir medyum hoca, Belçika medyum hocalarından veya başka bir yerde çalışan medyumlardan da olsa her zaman kendini bu işe adamak ve yaptığı çalışmalar için her daim kendini geliştirmek zorundadır. Bir insanın nefes gücü ne kadar güçlü olursa olsun eğer yeterli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip değilse karmaşık çalışmalarda hiçbir şekilde başarılı olamaz.

Belçika medyum hocaları da bu anlayışa sadık kalarak kendilerini geliştiren isimlerden oluşuyor. Dünyanın neredeyse her noktasına çalışma yapabilen bu hocalar vefk gibi kişiye ulaşması gereken uygulamaları kargo yoluyla, tüm diğer çalışmaları eğer mümkünse uzaktan yapabiliyor. Bu sayede, nefesi güçlü gerçek Belçika medyum hocaları Avrupa’nın, hatta Türkiye’nin her yerine yönelik özel çalışmalar gerçekleştirebiliyor.

Medyumluk işi kadim dönemlerden bu yana sınırlara ve kültürlere bağlı olmadan devam etmekte. Günümüzde de aynı şekilde hiçbir ülke sınırının önem arzetmediği bu meslek grubunda önemli olan tek şey medyum hocanın nefesi ve bilgi birikimidir. Eğer gerçek bir medyum hoca ile çalışırsanız, bu kişinin sadece nefes gücüyle değil aynı zamanda bilgi birikimiyle de ön plana çıktığını görürseniz yaptıracağınız çalışmanın kısa sürede en yüksek etkiyi göstereceğine emin olabilirsiniz. Hayat boyu adanmışlık gereken medyumluk yalnızca kendini yeteri kadar geliştirmiş olan medyum hocalar ile gerçek sonuçlarını gösterebilir.

Siz de sayfamıza medyum ve hocalar hakkındaki şikayetlerinizi bildirmek veya daha önce gönderilen şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Fatih
    Mart 23, 2020 at 4:31 am

    Medyum KADRİYE denilen kişiye ben kadın siz kanmayın, bu artık yaptırmak istediğim işten vs geçti zaten benim gidenim gitti ama o kadının bir kişiyi daha kandırmasını engellesem kardayım bu saatten sonra bana göre, ne kendinin ne de asistanlarının gerçek kişiler olduğuna gerçekten bu işle ilgili olduğuna inanmıyorum artık şebeke bunlar bence şebeke, zaten ilk görüşmeden sonra eğer denk getirip de konuşabilecek kadar şanslıysanız anlarsınız dümeni ama işiniz o raddeye gelmeden umarım burayı okuyup durumu farkedersiniz ne diyeyim